Osoby tworzące Grupę Projektową zawodowo związane są z aranżacją wnętrz już od 1997 roku. Obecnie zajmujemy się realizacją zleceń jako grupa oraz indywidualnie, umożliwia nam to sprawne i terminowe realizowanie większych projektów. Nasza oferta obejmuje projektowanie i aranżację wnętrz mieszkalnych, biurowych, lokali usługowych i handlowych. Na życzenie zleceniodawcy prowadzimy nadzór autorski nad realizowanymi projektami.
Tworząc aranżacje wnętrz dbamy aby nasze projekty były ponad czasowe wykorzystując jednocześnie najnowsze trendy jak i stylistykę sprawdzoną i ponadczasową. Pracując nad projektem kładziemy szczególny nacisk na rolę detali i precyzyjnie dobranych materiałów tak aby stworzyć odpowiedni klimat i komponując jego strefy według indywidualnego zapotrzebowania inwestora.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami – gwarantuje nam to najwyższą jakość wykonanych prac, które stają się wierną realizacją naszych idei.
Jako „Grupa Projektowa” na stałe współpracujemy z firmą Surfland. Na swoim koncie ma kilkanaście zrealizowanych obiektów użyteczności publicznej tj.: „KGHM”, „Impel”, „Lukas Bank”, „Fortum”, „Dozamel”, „Novena – Nieruchomości”, „Dobry Kredyt”, „Serwis Omega-Tissot”, restauracja „Mellon” Ostrów Wielkopolski, kwiaciarnia „Bukiety Baranowska” w Galerii Arkady Wrocławskie, „Vita Dent”, ” Prestige Dent”, ” Osteon”, adaptacja – ” Hotel Wodnik”

Agnieszka Waszkiewicz
Projektowaniem wnętrz zajęła się będąc absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych, a po roku 1997 rozpoczęła pracę dla duńskiej firmy „Jansen”, która była czołowym producentem mebli dla indywidualnego klienta.

W roku 2000 ukończyła studia na wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i zaczęła współprace z polskim producentem mebli „Vega-System”. Jako główny z projektantów wprowadziła na rynek nowe wzory i nietypowe rozwiązania. Również w firmie Vega-System” zajmowała się reklamą i wprowadzaniem produktu na rynek poprzez ekspozycje targową. Od 2004 założyła własna firmę pod nazwa ” Grupa Projektowa”.